حدیث روز

D-(9).jpg

به روزآوری بانک اطلاعات اموات

                  

 حسن ارگي در نشستي با مسئولان هيئت هاي مذهبي مهديشهر و بخش شهميرزاد به ميزباني فرمانداري شهرستان مهدیشهر ، ضمن اشاره به اهميت رسالت هيئات مذهبي در ترويج معارف ديني، ابراز داشت: هيئت هاي مذهبي مي توانند در مسائل عمومي و فرهنگي تاثيرگذار بوده و دستيابي به اين مهم همراه با ايجاد نظم و ترتيب در بين اين تشكل ها مي تواند نشان دهنده حركتي بزرگ را از مناسب هاي مذهبي به‌ويژه جشن نيمه شعبان به تصوير بكشند.

وي افزود: مهم‌ترين ماموريت هيئت‌هاي مذهبي، رصد و ظرفيت يابي و استفاده بهينه از ظرفيت‌هاي فرهنگي و اجتماعي است چرا كه امروز جوانان ما زير هجمه سنگين فرهنگي دشمنان قرار دارند و براي مقابله با اين پديده شوم بايد تدابيري انديشيد.

فرماندار مهديشهر با بيان اينكه نقش هيأت هاي مذهبي و جايگاه مردمي آن بر هيچ كس پوشيده نيست، گفت: بزرگ ترين پايگاه ديني و ملي جامعه اسلامي هيئات و محافل مذهبي هستند.

ارگي بيان داشت: امروز به هر ميزان كه بها و اهميت هيئات مذهبي را در بين مردم نهادينه كنيم، به همان نسبت مي توانيم در افزايش ميزان تاثيرگذاري تشكل هاي ديني بر سبك زندگي اسلامي موفق خواهيم بود اما اين مهم نيازمند بررسي ضعف ها و تقويت نقاط قوت برنامه هاي مذهبي و فرهنگي است چرا كه اين هيئات اقشار مختلف، به ويژه جوانان را جذب مي كنند.

وي تقويت ايمان، مباني ديني و معنوي مردم و جوانان را در كاهش آسيب ها موثر دانست و افزود: كسي از پايه هاي ديني و ارزشي قوي برخوردار است كه به معنويات توجه داشته باشد لذا با تقويت بنيان هاي فرهنگ، ديني و سبك زندگي اسلامي در جامعه مي توانيم شاهد رفع و كاهش آثار مسائل سوء اجتماعي باشيم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پيوندها

ورود اعضاء

كليپ منتخب حسينيه


كانال هاي فضاي مجازي

آي دي و كانال هاي رسمي روابط عمومي حسينيه اعظم مهديشهريهاي مقيم تهران در فضاي مجازي :

.:: ایمیل : publicrelation.mafe@gmail.com

.:: شماره همراه :09352748324

.:: لینک ها:

     

تلگرام        اینستاگرام